نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل | نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

صفحه تخصصی نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه بین المللی صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل شهر آفتا را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شركت پيشگامان صنعت مبلمان پرشيا (فیپکو)

گاه شمار نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های مبلمان منزل در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

اخبار نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

شركت پيشگامان صنعت مبلمان پرشيا (فیپکو) برگزار کننده نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل 1401 می باشد.

شركت پيشگامان صنعت مبلمان پرشيا (فیپکو) برگزارکننده نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل است. موضوع شركت عبارت است از : – مشاوره، طراحي، ساخت، نظارت فني و اجراي پروژه ها و طرحها چيدمان و دکوراسيون اداره، نمايشگاهي و فروشگاهي و خانگي – برنامه ريزي، طراحي، توليد، ساخت، برپايي و اجراي نمايشگاههاي عمومي ، اختصاصي، ملي و بين ا‌لمللي در داخل و خارج از کشور – صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز اعم از داخلي و خارجي، طراحي، توليد، ساخت، تامين، توزيع و فروش کالاها و محصولات مجاز و تفويض و اخذ نمايندگيهاي فروش در داخل از کشور از شرکتهاي توليدي، صنعتي، تجاري و بازرگاني – راه اندازي، تاسيس و مديريت پايانه هاي صادراتي نمايشگاهي و کارخانه جات صنعتي و توليدي – سرمايه گذاري در شرکتها و موسسات و خريد سهام ساير شرکتها و مشاوره و ارائه خدمات امور بازرگاني و انعقاد قرارداد با اشخاص حقيقي و حقوقي و اخذ تسهيلات از کليه بانکها و موسسات ما‌لي و اعتباري هر گونه فعا‌ليت مجاز بازرگاني، خدماتي و توليدي که با موضوع شرکت بطور مستقيم يا غير مستقيم در ارتباط باشد.

راه های تماس با شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا:

لوگوی شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا

ثبت نام در نمایشگاه مبلمان منزل

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه مبلمان منزل لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون منزل

امروزه صنعت مبلمان و دکوراسیون به عنوان یک صنعت زودبازده از جایگاه مهمی در عرصه تولید و اشتغال ایران برخوردار است و تقریباً ۱۰ درصد از اشتغال کشور را به خود اختصاص می دهد.
نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل یکی از مهمترین نمایشگاه های کشور در زمینه مبلمان و چوب است. در این نمایشگاه تولید کنندگان و توزیع کنندگان داخلی و خارجی در زمینه های مبلمان منزل، مبلمان اداری، سرویس خوب، کمد و کابینت، دکوراسیون داخلی، انواع لمینت و کاغذ دیواری، کف پوش، لوستر و چراغ های تزئینی… از آخرین دستاوردها و توانمندی های خود رونمایی می کنند.
از این نمایشگاه به عنوان فرصتی برای تقویت بنیه اقتصادی مشارکت‌ کنندگان و ظرفیتی برای جلب نظر تجار خارجی یاد می شود و به منظور شکل‌گیری مراودات تجاری و توسعه صادرات مبلمان و دکوراسیون داخلی است.
بازدید کنندگان با طیف گسترده‌ای از محصولات داخلی و خارجی آشنا خواهند شد و امکان مقایسه بین انواع محصولات و خدمات برای آن ها فراهم شده است. از دیگر مزیت های این نوع از نمایشگاه ها می توان به ارتباط مستقیم با تولیدکننده و مطرح کردن نیازهای خود اشاره کرد که به بهبود کیفیت محصولات تولیدی منجر خواهد شد. کسب اطلاعات گسترده در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرفه جویی در وقت و انرژی برای مراجعه کنندگان تجربه ای خوشایند را همراه خواهد داشت.

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از جدیدترین جاذبه های گردشگری تهران به حساب می‌آید و محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و دیگر نمایشگاه‌های بین‌المللی پایتخت است. علاوه بر امکانات مدرن رفاهی و طراحی کارآمد فضا، این مجموعه به‌واسطه راه‌های دسترسی مناسب به مکانی ایده آل برای برگزاری رویدادهای نمایشگاه مبدل شده است.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید