نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد | بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان لوستر، روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی مشهد

تاریخ برگزاری نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

صفحه تخصصی نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان لوستر، روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی مشهد، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوستر مشهد 1402 را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت آرتا نمانگر اردبیل

گاه شمار نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های نمایشگاه مبلمان و لوستر در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

لیست شرکت کنندگاه نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

برای دریافت لیست مشارکت کنندگان نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد به واتساپ این شماره پیام بدهید

اخبار نمایشگاه مبل و لوستر

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوستر مشهد

شرکت نمایشگاهی آرتا نمانگر اردبیل برگزار کننده نمایشگاه های داخلی و خارجی و همایش و سمینارهای تخصصی در سراسر کشور

راه های تماس با برگزار کننده:

شرکت آرتا نمانگر اردبیل

ثبت نام درنمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوستر مشهد لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

درباره نمایشگاه نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

نمایشگاه تخصصی صادراتی صنعت مبلمان لوستر،روشنایی،دکوراسیون و معماری داخلی مشهد یکی از مهمترین نمایشگاه های داخلی در زمینه صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی و روشنایی است که هرساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد برگزار می شود.
کلیه گروه های کالایی مرتبط با مبلمان ، لوستر و… در قالب غرفه های مستقل در این نمایشگاه حضور و مشارکت دارند. هدف اصلی از برگزاری آن نیز ارائه آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات میان تولیدکنندگان، فعالسازی بازارهای جدید، آشنایی مستقیم با سلیقه و خواست مشتری و همچنین ایجاد فضای رقابتی و بالابردن حق انتخاب مصرف کنندگان است.

گروه های کالایی

  • مبلمان منزل
  • سرویس خواب
  • لوستر
  • روشنایی
  • دکوراسیون
  • معماری داخلی

نگاهی به ادوار نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه مبلمان و لوستر مشهد صحبت کنیم

پنجمين نمايشگاه بين المللي مبلمان، دكوراسيون منزل، لوستر، منسوجات و كالاي خواب با حضور 70 شركت داخلي و 10 نمايندگي از كشورهاي چين و تركيه در 414 غرفه و در فضايي به مساحت 9 هزار و 800 مترمربع در تیرماه 96 برگزار شد.

ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان، لوستر، روشنایی و دکوراسیون مشهد در تیرماه 1397 با حضور دکتر هوشنگ نژاد؛ مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد، دکتر ریاضی؛ عضو شورای شهر مشهد، آقای ارباب خالص؛ رییس نمایندگی شمال و شرق وزارت خارجه و مهندس سلطانی؛ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون افتتاح شد. در این نمایشگاه ۱۱۰ غرفه با مشارکت بزرگترین تولیدکنندگان مبلمان، لوستر، روشنایی و دکوراسیون حضور داشتند.
تولیدکنندگان در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود را با قیمت هایی مناسب و تخفیفات ویژه به عموم مردم ارائه کردند. استقبال گسترده علاقمندان از این نمایشگاه  و رضایت از تنوع محصولات و قیمت های مناسب، نکته قابل توجه این نمایشگاه بود.

هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان ، لوستر ، روشنایی ، دکوراسیون و معماری داخلی” از تاریخ 26 الی 29 تیر ماه 98 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد. ین نمایشگاه با حضور ۷۰ شرکت داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی فعال در زمینه مبلمان، لوستر، کالای خواب، فرش، معماری و دکوراسیون داخلی برپا شد غرفه های شرکت های حاضر در نمایشگاه مبلمان در چهار هزار و ۸۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی در سالن های عطار و فردوسی دایر شده اند.

نهمین نمایشگاه تخصصی “مبلمان، لوستر، روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی” 4 آبان ماه 1400 با حضور طهوریان عسکری عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس، و مخملباف نایب رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه فرش دستباف مشهد افتتاح شد

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید