نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه شیرینی و شکلات مشهد | چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی شکلات، شیرینی ، ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت مشهد ۱۴۰۱

تاریخ برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات مشهد

صفحه تخصصی نمایشگاه شیرینی و شکلات مشهد
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی شکلات، شیرینی، ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه  نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات مشهد ۱۴۰۱ را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت بارثاوا ابتکار یگانه

گاه شمار نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات مشهد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های شکلات و شیرینی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

لیست شرکت کنندگاه نمایشگاه شیرینی و شکلات مشهد

برای دریافت لیست مشارکت کنندگان نمایشگاه شکلات و شیرینی و مواد اولیه به واتساپ این شماره پیام بدهید

اخبار نمایشگاه شیرینی و شکلات

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه شکلات و شیرینی و مواد اولیه و ماشین آلات مشهد

برگزار کننده چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شکلات مشهد در سال 1401 ، شرکت بارثاوا ابتکار یگانه می باشد که در زمینه برگزاری نمایشگاههای تخصصی و بین المللی، برگزاری سمینارها و همایش ها از جمله نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، مواد اولیه و ماشین مشهد، HSE، سیستم های حفاظتی امنیتی، امداد و نجات و ایمنی و آتش نشانی در سطح کشور فعالیت می کند.

راه های تماس با برگزار کننده:

شرکت بارثاوا ابتکار یگانه برگزار کننده نمایشگاه شیرینی و شکلات مشهد

ثبت نام در نمایشگاه شیرینی مشهد

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه شکلات و شیرینی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه شیرینی و شکلات

درباره نمایشگاه ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات مشهد

درباره نمایشگاه بین المللی شکلات و شیرینی ، مواد اولیه و ماشین :

نمایشگاه بین المللی مواد اولیه ، ماشین و شکلات یکی از نمایشگاه های پرمخاطب و مطرح صنعت شیرینی و شکلات ایران است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد برگزار می شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه نمایش آخرین دستاوردها و تعامل بین شرکت ها و مراکز مختلف مرتبط با این صنعت، از داخل و خارج ایران در این نمایشگاه است. ر کنار این نمایشگاه، سمینارها و دوره‌های آموزشی متعددی برگزار می‌شود تا علاقه‌مندان به حوزه قهوه و نوشیدنی‌ها بتوانند با جدیدترین یافته‌های این بخش در دو قسمت تخصصی و استفاده روزمره آشنا شوند.

گروه های کالایی نمایشگاه بین المللی شکلات و شیرینی ، مواد اولیه و ماشین مشهد:

گروه محصولات: شکلات ، ماشین آلات، کلوچه ، شیرینی

بخش های صنعت:  نوشیدنی ، شکلات ، مواد غذایی ، شیرینی، کلوچه،…

نمایشگاههای این بخش ها:  نمایشگاه غذا، نمایشگاه شکلات ، نمایشگاه نوشیدنی، نمایشگاه ماشین آلات

نگاهی به ادوار نمایشگاه شیرینی مشهد

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه شیرینی مشهد صحبت کنیم

دومین نمایشگاه شیرینی، آجیل و خشکبار و میوه‌های خشک و اولین نمایشگاه آرد، نان، غلات و صنایع وابسته اسفندماه 97 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد. این نمایشگاه به دنبال ایجاد زمینه مناسب جهت آشنایی شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی همچنین معرفی توانمندی‌های شرکت‌ها در زمینه تولید محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم است که در سالن‌های انوری، ابوسعید، مولوی و بهار در مساحت 2200 متر مربع از 131 شرکت داخلی و یک نماینده از کشور ایتالیا برگزار شد. دومین نمایشگاه شیرینی، شکلات، آجیل و خشکبار و میوه‌های خشک و اولین نمایشگاه آرد، نان، غلات و صنایع وابسته با رشد 50 درصدی شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته روبروست که از استان‌های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی، تهران، کرمان، شیراز، آذربایجان غربی و شرقی، لرستان، بوشهر، مازندران، البرز، گیلان و مرکزی و کردستان برپا شد.

سومین نمایشگاه شکلات موادخام و ماشین‌آلات سوم اسفند ماه 98 در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت. شرکت های حاضر در این نمایشگاه آخرین محصولات و دستاوردهای خود را عرضه کردند.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید