نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه صنعت شهر آفتاب | سومین نمایشگاه بین المللی صنعت، ماشین ابزار اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات صنعتی و کارگاهی

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت شهر آفتاب
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به سومین نمایشگاه بین المللی صنعت، ماشین ابزار اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات صنعتی و کارگاهی، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه صنعت شهر آفتاب را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاهی چیستا

گاه شمار نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه آموزش اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

اخبار نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

برگزار کننده: شرکت نمایشگاهی چیستا

شرکت نمایشگاهی چیستا فعالیت خود را رسماً از ابتدای سال 87 با هدف برگزاری نمایشگاهها و همایشهای تخصصی داخلی و خارجی در راستای رشد و توسعه اقتصاد ملی با محوریت تمرکز زدایی و توجه بیشتر به مناطق در حال توسعه کشور آغاز نمود. این مجموعه طی پنج سال گذشته موفق به برگزاری بیش از 120 عنوان نمایشگاهی، در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران، تبریز، شیراز، قزوین، بندرعباس، اراک، رشت، بیرجند، سمنان، کرج، بوشهر و برپایی بیش از 30 عنوان کنفرانس، همایش و کارگاههای آموزشی فنی و علمی در شهرهای تهران، تبریز، شیراز و رشت شده است. مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و احداث محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی استان سمنان از دیگر فعالیتهای مهم شرکت طی سالهای گذشته می‌باشد.

راه های تماس با شرکت نمایشگاهی چیستا :

ثبت نام در نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه صنعت شهر آفتاب لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

نمایشگاه بین المللی صنعت، ماشین ابزار اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات صنعتی و کارگاهی یکی از مهمترین نمایشگاه های صنعتی تهران است که هرساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود. مشارکت کنندگان آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه های  ابزار آلات صنعتی، انواع ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق صنایع کارگاهی، تجهیزات خطوط تولید لیزر و حکاکی، تراشکاری و قالبسازی و انواع ماشین الات خمکاری و فرم دهی فلزات و… در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند. 

محل برگزاری نمایشگاه:

مرکز نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب توسط معماران ایتالیایی با توجه به استانداردهای بین المللی یک سایت نمایشگاهی به مساحت دویست و هفتاد و پنج هکتار در اتوبان تهران – قم طراحی، تمام امکانات لازم برای آن در نظر گرفته شده و در اردیبهشت سال 1395 به بهره برداری رسید.

سالن های مستطیل شکل مسطح بدون ستون امکان بیشترین مساحت برای غرفه سازی و سهولت بازدید را بوجود میاورد. سقف های بلند سالن های نمایشگاهی هرگونه غرفه سازی را میسر کرده، جابجایی محصولات با جرثقیل و لیفتراک در همه سالن های نمایشگاهی ممکن می باشد.

نمایشگاه محل تجمع بازدیدکنندگان در تعداد زیادی می باشد و پاسخگویی به اشخاص غیر متخصص زمان غرفه دار را به هدر داده در ایام کوتاه نمایشگاه باعث پایین آمدن بازخورد غرفه دار از نمایشگاه می شود، جدید الاحداث بودن مرکز نمایشگاهی و بعد مسافتی آن سبب عدم تجمع افراد غیر متخصص شده و در نمایشگاههای آنجا بازدیدکنندگان مرتبط با موضوع نمایشگاه حضور دارند.

 

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنعت شهر آفتاب

تاریخچه نمایشگاه:
دومین دوره:
دومین نمایشگاه بین المللی صنعت روز چهارم مرداد ماه با حضور عباس تقدسی نژاد مدیرعامل سایت نمایشگاهی آفتاب و جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در محل نمایشگاه آفتاب برگزار شد. در این رویداد بین المللی ۱۴۰ شرکت تولیدکننده و بنیان و همچنین شرکت های بازرگانی و نمایندگی محصولات کشورهای اروپایی و آسیای شرقی، آلمان، انگلستان، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، چک، فرانسه، ژاپن، کره حنوبی، مالزی، چین و ترکیه حضور داشتند. دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نسبت به دوره قبل، تقریباً دارای رشد ۱۰۰ درصدی روبرو بود و در فضایی بالغ بر ۱۵هزار متر برگزار شد.

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید