نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب | اولین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته شهر آفتاب 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

صفحه تخصصی نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به اولین نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه ساختمان تهران 1402 را مشاهده کنید.

گاه شمار نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های ساختمان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

اخبار نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

آرشیو اخبار >

نمایشگاه های مرتبط

تاریخ ثبت نام و مشخصات برگزار کننده نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

در این بخش تاریخ و زمان ثبت نام در نمایشگاه ساختمان و همچنین مشخصات برگزار کننده اولین نمایشگاه ساختمان ۱۴۰۲ اعلام میگردد.

راه های تماس با برگزار کننده:

تاریخ ثبت نام در نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

برای دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه ساختمان لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه ساختمان شهر آفتاب

ساخت و ساز

روند رو به رشد تكامل ساخت وساز در ایران از زمان سلسله قاجاریه آغاز شد و کیپی بردار از سبک معماری غرب بود. ساخت و ساز در ایران ابتدا به صورت دیوارهای باربر با سقف تیرپوش با برگ درختان و برخی موارد طاق قوسی و از زمان قاجاریه سقف های شیبدار و از زمان سلطنت پهلوی اول سقف های بتنی و فولادی و تیرآهن وطاق ضرب یدر ساختمانهای دولتی توسط پیمانكاران خارجی اجراء شد كه نمونه آن ایستگاه راه آهن تهران میباشد و از دهه 40 به بعد ساختمانها با اسكلت فلزی و یا بتنی ویادیوار باربر باسقف طاق ضربی و یا تیرجه و بلوك ( به نامهای مختلف و انواع تیرچه ها و بلوك ها ) و استفاده از بلوكهای پیش ساخته بتنی اجرا گردیده است .

ساخت و اجراء ساختمانها در ایران در حال حاضر به دو روش سنتی و صنعتی  می باشد اما روش صنعتی سازی هنوز نتوانسته جایگاه لازمه را در ایران بدست آورد و در اكثر نقاط ایران روش متداول اجراء می گردد.
روند صنعتی سازی ساختمان در ایران تا قبل از دهه 60چندان ملموس و دارای مفهوم نبوده است زیرا این صنعت وابسته به صنعت ساخت غرب بوده است ولی در حال حاضر متخصصان ایرانی می توانند همانند سازندگان خارجی قدم بردارند .
صنعت ساختمان در ایران دارای جایگاه بالایی است، از سال و1360 به بعد در طول چندین ده ساله كشور ایران در امر هنر معماری و صنعت ساختمان سازی سرآمد شد . سبك سازی ساختمانها به منظور جلوگیری از صدمات حوادث غیر منتظره طبیعی و انسانی باعث جهش خاصی در صنعت ساختمان سازی در جهان و ازجمله ایران گردد وهمزمان استفاده از انرژی های نو و پاك در معماری باعث شد كه در امر ساختمان سازی نیز تحول شگرفی در جهان بوجود اید كه كشور ایران
در انجام این مقوله بی نصیب نماند وصنعت ساختمان در ایران پذیرای آن گردید و پروژه ها را با معماری طراحی شده توسط معماران ایرانی و با تكنولوژی روز صنعت ساختمان به اجراء درآورند .

ساختمان بلند

نگاهی به ادوار نمایشگاه ساختمان

اولین دوره نمایشگاه از 24 تا 27 بهمن 1402 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید