نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاه اصفهان

گاه شمار نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

اخبار نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

برگزارکننده: شرکت نمایشگاه اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود و به لطف الهي تاكنون روند رو به رشدي را با سرعت قابل توجهي دنبال كرده است.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و

راه های تماس با شرکت نمایشگاه اصفهان :

ثبت نام در نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان، یک رویداد مهم در صنعت تاسیسات ساختمانی است که هر ساله در شهر اصفهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های صنعت تاسیسات در ایران شناخته می‌شود و به تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان در زمینه تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی فرصتی مناسب برای شرکت در این رویداد فراهم می‌کند.
این نمایشگاه به منظور ارائه آخرین دستاوردها، فناوری‌ها، محصولات و خدمات در زمینه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی برگزار می‌شود. در طول نمایشگاه، شرکت‌ها و برندها امکان برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، کسب اطلاعات در مورد نیازها و تقاضاهای آنان و ارائه راهکارهای نوین را دارند.
در این نمایشگاه، محصولات و خدمات متنوعی در حوزه تجهیزات سرمایشی و گرمایشی معرفی می‌شوند. این شامل سیستم‌های تهویه مطبوع، کولرهای صنعتی و خانگی، پکیج‌های گرمایشی و سرمایشی، دستگاه‌های تهویه مکانیکی، رادیاتورها، دیگ‌های گرمایشی، تاسیسات تهویه مطبوع هوشمند، سیستم‌های تصفیه هوا و بسیاری از تجهیزات دیگر است.
از دیدگاه مصرف‌کنندگان، حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسب است تا با آخرین تکنولوژی‌ها و ابتکارات صنعت تاسیسات آشنا شوند و بتوانند انتخابی بهتر و هوشمندانه‌تر در خرید تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی خود داشته باشند.
این رویداد به عنوان یک پل ارتباطی مهم بین تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان در صنعت تاسیسات ساختمانی عمل می‌کند و فرصتی را برای معرفی محصولات جدید، ایجاد همکاری‌های تجاری و تبادل اطلاعات و دانش در این زمینه فراهم می‌سازد.

گروه های کالایی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان:
تجهیزات و امکانات سیستم های گرمایشی، تجهیزات و امکانات سیستم های سرمایشی، تهویه مطبوع
تجهیزات سردخانه ای و برودتی، انواع تجهیزات تاسیساتی و…
محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان
شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .
آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان
هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید