نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی – صادراتی فرش دستباف اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه فرش دستباف اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی – صادراتی فرش دستباف اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه فرش دستباف اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاه اصفهان

گاه شمار نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه فرش دستباف اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

اخبار نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

برگزار کننده: شرکت نمایشگاه اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود و به لطف الهي تاكنون روند رو به رشدي را با سرعت قابل توجهي دنبال كرده است.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

راه های تماس با شرکت نمایشگاه اصفهان :

ثبت نام در نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

نمایشگاه تخصصی – صادراتی فرش دستباف اصفهان یک رویداد مهم و معتبر در حوزه صنایع دستی ایران و به ویژه صنعت فرش دستباف است. این نمایشگاه به منظور نمایش و فروش فرش‌های دستباف اصفهان، ترویج هنر و صنعت دستی این منطقه، ارتقاء کیفیت تولید و بهره‌وری، همچنین ایجاد فرصت‌های صادراتی و تجاری برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان این حوزه برگزار می‌شود.  نمایشگاه فرش دستباف اصفهان به‌عنوان فرصتی مناسب برای نمایش و ارائه انواع فرش‌های دستباف با طرح‌ها، الگوها و رنگ‌های متنوع به بازدیدکنندگان علاقه‌مند به این هنر ارائه می‌شود. این نمایشگاه نه تنها به نمایش زیبایی و دقت هنر دستبافی می‌پردازد، بلکه به ارائه تاریخچه، فرآیند تولید، مهارت‌های مورد نیاز و دستاوردهای هنری این حوزه نیز می‌پردازد. حضور خریداران و مشتریان خارجی در این نمایشگاه فرصتی مناسب را برای تولیدکنندگان ایجاد می‌کند تا ارتباطات صادراتی خود را گسترش دهند و بازارهای جدیدی را برای فرش‌های دستباف اصفهان به‌دست آورند.

گروه های کالایی:

فرش‌های دستباف با الگوهای سنتی: این گروه شامل فرش‌هایی است که با الگوها و طرح‌های سنتی و معمولاً منحصر به فرش‌های دستباف اصفهان تولید می‌شوند. این فرش‌ها از لحاظ طراحی و مدل‌سازی به ویژگی‌های خاصی مرتبط هستند.

فرش‌های دستباف با طرح‌های مدرن: این گروه شامل فرش‌هایی است که با طرح‌ها و الگوهای مدرن ترکیب شده‌اند.

فرش‌های نمایشی و هنری : فرش‌هایی است که بیشتر به‌عنوان اثر هنری یا نمایشی تولید می‌شوند. طراحی‌های خارق‌العاده، تلفیق هنر و فرهنگ، و استفاده از تکنیک‌های خاص می‌توانند ویژگی‌های این گروه را تشکیل دهند.

فرش‌های دستباف صادراتی:برای صادرات به بازارهای خارجی تولید می‌شوند. این نوع فرش‌ها ممکن است تطابق با سلیقه و نیازهای بازارهای مختلف را در نظر بگیرند.

تجهیزات و وسایل مرتبط با صنعت فرش دستباف شامل تجهیزات، ملزومات و وسایل مورد نیاز برای تولید، طراحی، نگهداری و عرضه

محصولات جانبی مانند پارچه‌ها، مواد اولیه، لوازم جانبی، تزئینات و سایر ملزومات

خدمات مرتبط مانند آموزش‌های تخصصی، مشاوره‌ها، طراحی سفارشی، بازاریابی و…

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید