نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

هفتمین نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هفتمین نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مهراس پیشگام صدرا

گاه شمار نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

هفتمین نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

اخبار نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

برگزارکننده: شرکت مهراس پیشگام صدرا

درباره برگزارکننده:

شرکت سهامی خاص مهراس پیشگام صدرا  در زمینه تولید، توزیع، ساخت و طراحی پروژه های خدمات نمایشگاهی، بر گزاری همایشات و نمایشگاه های غیرفرهنگی و غیرهنری، کنگره، کنفرانس، سمینارها و خدمات سالن ها، کلیه فعالیت های مربوط به غرفه آرایی و غرفه سازی نمایشگاهی، تامین نیروی انسانی و… فعالیت دارد.

راه های تماس با شرکت مهراس پیشگام صدرا :

ثبت نام در نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

درباره نمایشگاه:
نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان یک رویداد مهم و جذاب در حوزه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج است که هر سال در اصفهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصتی عالی برای ارائه و بهره‌برداری از جدیدترین ترند‌ها، محصولات و خدمات مرتبط با مراسم ازدواج به عنوان یک رویداد بزرگ در این صنعت فراهم می‌کند. نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان، مکانی برای تلاقی ارائه‌دهندگان خدمات ازدواج مانند طراحان لباس عروس و داماد، تاجران جواهرات، طراحان دکوراسیون، عکاسان و ویدیوگراف‌ها، مجریان مراسم، طراحان دعوت‌نامه و موارد مشابه است. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه می‌توانند جدیدترین روندها و محصولات خود را به مخاطبان و مشتریان هدف خود معرفی کنند و ارتباطات تجاری مهمی را برقرار کنند. با حضور در نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان، عموم مردم، خانواده‌ها، برنامه‌ریزان مراسم، و صاحبان کسب و کارهای مرتبط با این صنعت می‌توانند از انواع خدمات و محصولاتی که در این حوزه ارائه می‌شود باخبر شوند و انتخاب‌های مناسبی را برای مراسم ازدواج خود داشته باشند. با توجه به اینکه اصفهان به عنوان یک شهر پرجمعیت و پویای ایران، بافت فرهنگی و تاریخی خاص خود و همچنین داشتن افرادی با سلیقه و ذائقه ‌های متنوع، بسیاری از تأسیسات و مراکز خدمات ازدواج در این شهر فعال هستند. نمایشگاه صنعت تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان به عنوان یک پل ارتباطی بین تأسیسات و مراکز مختلف و مشتریان پتانسیل، یک فرصت بی‌نظیر برای ارتقا و توسعه این صنعت در این شهر و حتی در سطح کشور است.
محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان
شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .
آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان
هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

 

درباره نمایشگاه ملزومات، تشریفات و تسهیلات ازدواج اصفهان

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه ملزومات، تشریفات و تسهیلات ازدواج اصفهان با هدف ارتقا کمی و کیفی تالارها، مزون ها، آتلیه ها، فروشگاه های جهیزیه عروس، ملزومات عروسی در نمایشگاه بین المللی اصفهان با فضایی بالغ بر 9200 متر مربع انجام خواهد شد.
خدمات فعالان عرصه‌های مختلف شامل جهیزیه عروس، آتلیه و خدمات عکاسی و فیلم‌برداری، گل‌آرایی و تزئینات مراسم، سالن‌های زیبایی‌ و مزون‌های لباس عروس، موسسات تشریفاتی و باغ‌تالارها، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و مراکز فرهنگی و هنری را به نمایش خواهند گذاشت. این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره قبل تفاوت‌های ویژه‌ای پیدا کرده به طوری که گام‌های جدیدی برای جلب توجه و رضایت بازدیدکنندگان از نمایشگاه برداشته شد.
شرکت کنندگان در نمایشگاه ملزومات، تشریفات و تسهیلات ازدواج اصفهان
از جمله این تفاوت‌ها با دوره قبل می‌توان به افزایش متراژ مفید نمایشگاه، حضور مجموعه‌ها و هلدینگ‌های تشریفات و اجرای مراسم‌های ازدواج به صورت گروهی در قالب فضای مشترک، انجام غرفه سازی ها و دکورسازی‌های بسیار بیشتر و با کیفیت‌تر و تغییر در شیوه حضور مشارکت‌کنندگان از نظر چیدمان غرفه‌ها اشاره کرد.
در نمایشگاه ملزومات، تشریفات و تسهیلات ازدواج مؤسسات تشریفات، تالارها، مزون ها، آتلیه ها، فروشگاه های جهیزیه عروس، مؤسسات خیریه، سازمان ها و تشکل های مردم نهاد فعال در امر ازدواج و همچنین مراکز مشاوره از جمله مشارکت کنندگان هستند.

گروه کالایی نمایشگاه:
• مؤسسات تشریفات
• تالارها
• مزون ها
• آتلیه ها
• فروشگاه های جهیزیه عروس

نگاهی به ادوار نمایشگاه تشریفات و خدمات ازدواج اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید