نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز | بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی، ملزومات و ماشین آلات وابسته فارس 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

صفحه تخصصی نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی، ملزومات و ماشین آلات وابسته فارس 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت برساز رویداد پارس

گاه شمار نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه چاپ و بسته بندی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر بیستمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی شیراز استان فارس 1402

اخبار نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

برگزارکننده: شرکت برساز رویداد پارس
این شرکت به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه هاي تخصصی در سطح کشور فعالیت می نماید و از جمله شرکتهاي پیشرو در زمینه بکار گیري روش ها و تکنیک هاي جدید در پروسه مدیریت و برگزاري نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت هاي مجموعه تاکنون بر برگزاري نمایشگاه هاي تخصصی در حوزه صنعت غذا، چاپ و بسته بندي، کشاورزی، دام و طیور و همچنین ساختمان، هتل داری و گردشگری متمرکز بوده است.

راه های تماس با شرکت برساز رویداد پارس :

ثبت نام در نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز استان فارس

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته‌بندی شیراز، یکی از رویدادهای مهم در حوزه چاپ، بسته‌بندی، و صنایع وابسته به آنها در ایران است. این نمایشگاه هر ساله با هدف معرفی آخرین دستاوردها، تکنولوژی‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات مرتبط با صنایع چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود. هدف اصلی این نمایشگاه، ایجاد فرصتی برای تولیدکنندگان، تجار و علاقه‌مندان به صنعت چاپ و بسته‌بندی به منظور تبادل اطلاعات، معرفی محصولات جدید، برقراری ارتباطات تجاری و ارتقاء سطح فناوری در این صنایع است. در این نمایشگاه، شرکت‌ها و برندهای معتبر مرتبط با صنایع چاپ، بسته‌بندی، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات مرتبط با این صنایع حضور دارند. به منظور انتقال دانش و تجربیات جدید در حوزه چاپ و بسته‌بندی، کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و نشست‌های فنی نیز در حین برگزاری نمایشگاه برپا می‌شوند.
زمینه فعالیت های نمایشگاه:
چاپ و بسته بندی
چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ پارچه، چاپ تامپو، انواع مرکب و چسب، انواع لیبل ها و لفاف ها، شرینگ، و خدمات وابسته، انواع بنر، ماشین آلات چاپ و ملزومات، ماشین های اداری و امور چاپ، هولوگرام، انواع فیلم ها، انواع ظروف پلاستیکی و بسته بندی، فویل های آلومینیومی، پلاستیک، ماشین آلات بسته بندی و…

نگاهی به ادوار نمایشگاه چاپ و بسته بندی شیراز

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید