نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت (تجهیزات و ابزارآلات صنعتی و کارگاهی) اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت (تجهیزات و ابزارآلات صنعتی و کارگاهی) اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه صنعت اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت پیشرو مبتکران چیستا

گاه شمار نمایشگاه صنعت اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه صنعت اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت (تجهیزات و ابزارآلات صنعتی و کارگاهی) اصفهان

اخبار نمایشگاه صنعت اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه صنعت اصفهان

برگزارکننده: شرکت پیشرو مبتکران چیستا

راه های تماس با شرکت پیشرو مبتکران چیستا :

ثبت نام در نمایشگاه صنعت اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت اصفهان

درباره نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) ایران اصفهان:

نمایشگاه بین‌المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان، یک رویداد مهم و استراتژیک است که هر سال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصتی برای فعالان صنعت فراهم می‌کند تا در محیطی رقابتی، با آخرین تجهیزات و ماشین‌آلات این حوزه آشنا شده و دانش فنی خود را افزایش دهند. اصفهان، با داشتن هزاران واحد صنعتی کوچک و بزرگ، دانشگاه‌های معتبر، مراکز علمی-تحقیقاتی گسترده، شهرک‌های صنعتی و مدیران شاخص کشوری در این حوزه، یک بخش مهم از ظرفیت‌های صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است. بنابراین، نمایشگاه صنعت به‌ویژه در استان اصفهان اهمیت و راهبردی برای پیشکسوتان و نیروهای جوان تحصیل‌کرده این حوزه را دارد. این نمایشگاه دارای تنوع بسیار زیادی در محصولات و خدمات است و شرکت‌کنندگان آن با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و محصولات در این رویداد به هم می‌پیوندند. با حضور در نمایشگاه بین‌المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) ایران اصفهان، شما می‌توانید با آخرین تکنولوژی‌ها، ابزارها و تجهیزات صنعتی آشنا شوید و همواره خدمات بروز را به مشتریان خود ارائه دهید. بسیاری از مجموعه‌هایی که به منظور توزیع محصولات خود در این منطقه فعالیت می‌کنند، به دنبال اشخاص مجرب و صاحب توانایی هستند تا به وسیله آنها بتوانند قسمتی از بازار صنعت را تصاحب کنند. اگر شما نیز دارای پتانسیلی در زمینه توزیع و توزیع خود هستید، این فرصت را از دست ندهید.

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنعت اصفهان

هفدهمین دوره: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت و صنایع کارگاهی با حضور ۱۰۰ شرکت و در سه هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای مفید با حضور فعالان ابزارآلات صنعتی و کارگاهی، ماشین‌آلات صنعتی، ماشین ابزار، ماشین‌آلات خمکاری، برشکاری و فرم‌دهی فلزات، لیزر و حکاکی، سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، تجهیزات صنعتی، لیفتراک و تجهیزات انباری، سیستم‌های نظافت، شستشو و نظافت صنعتی، تراشکاری و جوشکاری  هفتم تا دهم تیرماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید