نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

چهاردهمین نمايشگاه تخصصی صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته (اصفهان پلاست) در سال 1403

تاریخ برگزاری نمایشگاه پلاستیک اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه پلاستیک اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به چهاردهمین نمايشگاه تخصصی صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته (اصفهان پلاست) 1403، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه پلاستیک اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت سايا نمای پارسیان

گاه شمار نمایشگاه پلاستیک اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه پلاستیک اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه پلاستیک اصفهان - اصفهان پلاست

اخبار نمایشگاه اصفهان پلاست

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه پلاستیک اصفهان

برگزار گننده: شرکت سايا نمای پارسیان

شركت سایانمای پارسیان با هدف سازماندهی نمایشگاه های تخصصی و كنفرانس های علمی و كاربردی و كمك به فرايند بازاريابی و تقویت مناسبات اقتصادی بین شركت ها و موسسات علمی و اقتصادی ایجاد و همسو با صنعت روبه رشد نمایشگاه در کشور سعی در ارائه خدمات مطلوبتر دارد. این شرکت در زمینه های برگزاری نمايشگاههای بين المللی و تخصصی،  برگزاری سمينارها ، كنفرانسها ، همايشها و جشنواره ها، ارائه تجهيزات پيش ساخته نمايشگاهی داخل و خارج سالن، پارتيشن بندی و مبلمان اداری ، تجهيزات كتابخانه ای، احداث سالنهای موقت نمايشگاهی، طراحی و غرفه سازی نمايشگاهی، برگزاری تورهای بازديد از نمايشگاه های خارجی و  تامين ملزومات و تجهيزات مورد نياز غرفه فعالیت می کند.

راه های تماس با شرکت سايا نمای پارسیان :

ثبت نام در نمایشگاه پلاستیک اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه اصفهان پلاست لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه پلاستیک اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه پلاستیک اصفهان

نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست به عنوان نخستین نمایشگاه تخصصی لاستیک و پلاستیک کشور، از سال 1381 در شهر صنعتی اصفهان به صورت دو سالانه هدف‌گذاری شد.  طی بیش از یک دهه برگزاری، این نمایشگاه به عنوان یک نمایشگاه منطقه‌ای و ملی جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده و اعتماد فعالان این صنعت برای مشارکت در اصفهان پلاست جلب شده و نمایشگاه به جایگاه مناسبی رسیده است. نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست از جمله نمایشگاه‌های شناخته شده حوزه لاستیک، پلاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته در سطح کشور به شمار می‌رود. تاکنون دوره‌های موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری هر چه منسجم‌تر آن در سال های آتی با حضور شرکت‌های معتبر داخلی نیز انجام شده است. نمایشگاه اصفهان پلاست به همراه نمایشگاه ایران پلاست، جزو برترین نمایشگاه های این حوزه در کشور محسوب می شود.

اهداف نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست

برگزاری نمایشگاه های تخصصی از این دست، آوردگاهی از دانش، تجربه و توانمندی بشمار می آید که توسعه و ایجاد همکاری های مشترک از دستاوردهای با ارزش آن خواهد بود. علاوه بر آن، تبادل دانش و تجربه برای اقشار مختلف مرتبط با این صنعت، اعم از تصمیم‌سازان، تصمیم‌گیران، تولیدکنندگان، دانشگاهیان و دیگر آحاد متخصص جامعه از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه بشمار می‌رود.

گروه های کالایی:

 این نمایشگاه در5 گروه كالایی شامل: مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات پلیمری، محصولات ساخته شده و نیمه ساخته،خدمات فنی و مهندسی و كامپوزیت‌های پلیمری برگزار می شود.

 

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

 

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه پلاستیک اصفهان

یازدهمین دوره:

یازدهمین نمایشگاه تخصصی دوسالانه اصفهان پلاست با رویکرد تخصصی به حوزه‌های صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در اصفهان برگزار شد. این نمایشگاه که پس از نمایشگاه ایران‌پلاست، دومین نمایشگاه معتبر حوزه لاستیک و پلاستیک کشور به شمار می‌رود، طی روزهای 24 تا 27 بهمن‌ماه 97 با حضور 131 شرکت در 8500 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار شد و مشارکت کنندگان توانمندی‌های خود در بخش‌های مختلف صنایع لاستیک و پلاستیک شامل مواد اولیه، محصولات ساخته شده و نیمه ساخته، کامپوزیت‌های پلیمری، ماشین‌آلات، تجهیزات و خدمات را به نمایش گذاشتند.

 

دوازدهمین دوره:

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست همزمان با نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی در اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد. این دو نمایشگاه در حالی برپا شدند که در مجموع 100 مشارکت‌کننده از استان‌های مختلف کشور را گرد هم جمع شدند و توانمندی‌ها، دستاوردها، محصولات و خدمات آنها را به نمایش گذاشتند. این نمایشگاه با وسعت ۱۲ هزار متر فضای نمایشگاهی میزبان ۱۰ شرکت از مجموعه‌های رنگ و رزین، پوشش‌های صنعتی، صنایع پلیمری و پلاستیک بود.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید