نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دوازدهمین نمایشگاه آسانسور و پله های برقی، بالابر، قطعات و تجهیزات وابسته اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه آسانسور اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه آسانسور اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به دوازدهمین نمایشگاه آسانسور و پله های برقی، بالابر، قطعات و تجهیزات وابسته اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه آسانسور اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت سایا نمای پارسیان 

گاه شمار نمایشگاه آسانسور اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه آسانسور اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

اخبار نمایشگاه آسانسور اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه آسانسور اصفهان

برگزارکننده: شرکت سایا نمای پارسیان
شركت سایانمای پارسیان با هدف سازماندهی نمایشگاه های تخصصی و كنفرانس های علمی و كاربردی و كمك به فرايند بازاريابی و تقویت مناسبات اقتصادی بین شركت ها و موسسات علمی و اقتصادی ایجاد و همسو با صنعت روبه رشد نمایشگاه در کشور سعی در ارائه خدمات مطلوبتر دارد. این شرکت در زمینه های برگزاری نمايشگاههای بين المللی و تخصصی، برگزاری سمينارها ، كنفرانسها ، همايشها و جشنواره ها، ارائه تجهيزات پيش ساخته نمايشگاهی داخل و خارج سالن، پارتيشن بندی و مبلمان اداری ، تجهيزات كتابخانه ای، احداث سالنهای موقت نمايشگاهی، طراحی و غرفه سازی نمايشگاهی، برگزاری تورهای بازديد از نمايشگاه های خارجی و تامين ملزومات و تجهيزات مورد نياز غرفه فعالیت می کند.

راه های تماس با سایا نمای پارسیان :

ثبت نام در نمایشگاه آسانسور اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه آسانسور اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه آسانسور اصفهان

درباره نمایشگاه اختصاصی آسانسور و پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته اصفهان

نمایشگاه آسانسور و پله برقی اصفهان یک رویداد تخصصی در حوزه صنعت آسانسور و پله برقی است که هر ساله در شهر اصفهان، ایران برگزار می‌شود. این نمایشگاه، فرصتی برای تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، متخصصان و علاقه‌مندان به این صنعت فراهم می‌کند تا جدیدترین تکنولوژی‌ها، محصولات و خدمات مرتبط با آسانسور و پله برقی را معرفی و بررسی کنند.

در نمایشگاه آسانسور و پله برقی اصفهان، شرکت‌ها و برندهای برتر در صنعت آسانسور و پله برقی از سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر، محصولات و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند. این شرکت‌ها می‌توانند شرکت‌های سازنده آسانسور و پله برقی، تولیدکنندگان قطعات و تجهیزات، شرکت‌های نصب و خدمات پس از فروش و همچنین مشاوران و مهندسان مرتبط با این صنعت باشند.

در طول دوره برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی اصفهان، شرکت‌ها به نمایشگاه می‌آیند تا جدیدترین دستاوردهای صنعت آسانسور و پله برقی را به عرضه‌کنندگان، مصرف‌کنندگان و متخصصان صنعت معرفی کنند. این نمایشگاه فرصتی عالی برای شناخت نیازها و تقاضاهای بازار، ارتباط برقراری با همکاران صنعتی، ارتقاء دانش فنی و به روزرسانی در زمینه آسانسور و پله برقی است.

نمایشگاه آسانسور و پله برقی اصفهان یک پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان صنعت آسانسور و پله برقی است. این رویداد مهم به عنوان یک فرصت برای آشنایی با تکنولوژی‌های نوین، ارتباطات تجاری، تبادل دانش و تجارب و افزایش آگاهی درباره روند صنعت آسانسور و پله برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه آسانسور اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید