نمایشگاه ها

نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس | دوازدهمین نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی فارس

تاریخ برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

صفحه تخصصی نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه  دوازدهمین نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی فارس را مشاهده کنید.

برگزار کننده: 

گاه شمار نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های شیرینی و شکلات در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

لیست شرکت کنندگاه نمایشگاه

برای دریافت لیست مشارکت کنندگان نمایشگاه به واتساپ این شماره پیام بدهید

اخبار نمایشگاه شیرینی و شکلات

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

برگزار کننده دوازدهمین نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی فارس 1401 به زودی مشخص میشود و در اینجا اعلام میگردد.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه شیرینی و شکلات

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

صنعت شیرینی و شکلات ایران یکی از صنایع مهم صادراتی با بیش از 7 دهه سابقه به شمار می رود. نمایشگاه های این حوزه نیز جزو نمایشگاه های پرمخاطب است که هر سال در سراسر کشور برگزار می شود. نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار می شود. در نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی، برندها و کسب و کارهای فعال در صنعت شیرینی و شکلات ایران از آخرین محصولات تولیدی خود رونمایی می کنند. صنعت شیرینی و شکلات به عنوان یک صنعت پیشرو ظرف دو دهه اخیر موفق شده است علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی ، با صادرات چشمگیر محصولات و ماشین آلات مرغوب به سایر کشورها توانمندی های خود را به نمایش گذارد از سوی دیگر می توان گفت برگزاری نمایشگاه های شیرینی شکلات باعث ایجاد تحول دو دهه اخیر در این صنعت شده است، این صنعت به مدد همین نمایشگاه ها توانسته در بازارهای صادراتی حضوری موفق و رو به رشد داشته باشد. نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی در دو سال اخیر به دلیل همه گیری کرونا برگزار نشد. با کاهش شیوع کرونا در سطح کشور انتظار می رود، این نمایشگاه، امسال با استقبال گسترده مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان مواجه گردد. بنابراین حضور در این نمایشگاه فرصتی استثنایی برای فعالان این حوزه در جهت رشد و توسعه کسب و کارهایشان محسوب می شود.

اهداف برگزاری نمایشگاه

ایجاد ارتباطات جدید تجاری و گسترش بازار فروش محصولات در داخل و خارج از کشور، ایجاد بستری مناسب برای رقابت تولیدکنندگان، رونمایی از آخرین محصولات تولیدی و دستاوردهای مشارکت کنندگان، حمایت از کسب و کارهای خانگی با محوریت شیرینی های خانگی، تقویت پیوندهای بازرگانی با نمایندگان فروش و توزیع برندها در داخل و خارج و… از جمله مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات است.

نگاهی به ادوار نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

نهمین نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی با حضور دهها شرکت از سراسر کشور در اسفندماه 95 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس برگزار شد. شركت كنندگان در اين نمايشگاه در قالب 250 غرفه به ارايه جديدترين محصولات و فعاليتهاي خود در زمينه هاي ، انواع شيرينيهاي خانگي، سفره هفت سين، گل آرايي، تزيينات منزل، سفال، پرورش گل، لوازم كادويي و دكوري منزل ، انواع تابلو، قاب و نقاشي، بدليجات و زيورآلات دستساز، مجسمه هاي خميري و گل هاي كريستال پرداختند.

یازدهمین دوره نمایشگاه شکلات و شیرینی های خانگی در اسفندماه 1397 درمحل نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک گلستان شیراز گشایش یافت. در این نمایشگاه دهها غرفه دار محصولات و خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه مندان قرار دادند.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید