نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز | نمایشگاه شیرینی، شکلات، خشکبار، آجیل و میوه های خشک فارس سال 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز

صفحه تخصصی نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه شیرینی، شکلات، خشکبار، آجیل و میوه های خشک فارس اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه شیرینی، شکلات فارس را مشاهده کنید.

برگزار کننده: رویدادسازان توسعه تجارت حافظ

گاه شمار نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های شیرینی و شکلات در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر نمایشگاه شیرینی و شکلات استان فارس شهر شیراز در سال 1402

لیست شرکت کنندگاه نمایشگاه

اخبار نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

برگزار کننده نمایشگاه شیرینی، شکلات، خشکبار، آجیل و میوه های خشک فارس 1402 شرکت رویدادسازان توسعه تجارت حافظ است. برای ثبت نام در نمایشگاه و تماس با این شرکت از اطلاعات قسمت پایین استفاده نمایید.

راه های تماس با شرکت رویدادسازان توسعه تجارت حافظ:

شرکت رویدادسازان توسعه تجارت حافظ

ثبت نام در نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه شیرینی، شکلات، خشکبار، آجیل و میوه های خشک استان فارس شهر شیراز در سال 1402 لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه شیرینی و شکلات فارس

اهداف برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات استان فارس

ایجاد ارتباطات جدید تجاری و گسترش بازار فروش محصولات در داخل و خارج از کشور، ایجاد بستری مناسب برای رقابت تولیدکنندگان، رونمایی از آخرین محصولات تولیدی و دستاوردهای مشارکت کنندگان، حمایت از کسب و کارهای خانگی با محوریت شیرینی های خانگی، تقویت پیوندهای بازرگانی با نمایندگان فروش و توزیع برندها در داخل و خارج و… از جمله مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز است.

نگاهی به ادوار نمایشگاه شیرینی و شکلات شیراز 1402

نهمین نمایشگاه شیرینی، شکلات و شیرینی های خانگی با حضور دهها شرکت از سراسر کشور در اسفندماه 95 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس برگزار شد. شركت كنندگان در اين نمايشگاه در قالب 250 غرفه به ارايه جديدترين محصولات و فعاليتهاي خود در زمينه هاي ، انواع شيرينيهاي خانگي، سفره هفت سين، گل آرايي، تزيينات منزل، سفال، پرورش گل، لوازم كادويي و دكوري منزل ، انواع تابلو، قاب و نقاشي، بدليجات و زيورآلات دستساز، مجسمه هاي خميري و گل هاي كريستال پرداختند.

یازدهمین دوره نمایشگاه شکلات و شیرینی های خانگی در اسفندماه 1397 درمحل نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک گلستان شیراز گشایش یافت. در این نمایشگاه دهها غرفه دار محصولات و خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه مندان قرار دادند.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید